Strona główna Ogólna Gregorowicz-Ziemba, Krakowiak, Gąsiorowski Kancelaria Prawna spółka jawna

Gregorowicz-Ziemba, Krakowiak, Gąsiorowski Kancelaria Prawna spółka jawna

933
PODZIEL SIĘ

Zobacz profil kancelarii | Zobacz teksty kancelarii
Świadczona przez nas pomoc prawna obejmuje wszystkie obszary prawa, ze szczególnym uwzględnieniem: prawa spółek i prawa handlowego oraz doradztwa korporacyjnego, prawa pracy, prawa farmaceutycznego, transakcji kapitałowych i restrukturyzacji, prawa obrotu nieruchomościami.

Adres: ul. Ogrodowa 1A, 00-893 Warszawa
Telefon: +48 22 620 70 75
Faks: +48 22 652 39 58
E-mail: kancelaria@gkglegal.pl
WWW: www.gkglegal.pl

Kancelaria zajmuje się również obsługą inwestycji oraz prawem procesowym, arbitrażem i rozwiązywaniem sporów oraz mediacją. Posiadamy duże doświadczenie również w zakresie: prawa administracyjnego i cywilnego, prawa podatkowego, prawa własności intelektualnej, prawa antymonopolowego i prawa konkurencji, a także prawa rodzinnego.

Osiągnięcia:
Działamy na rynku usług prawnych już ponad 17 lat – od początku dominującym obszarem działalności Kancelarii jest obsługa spółek prawa handlowego, w tym z udziałem podmiotów zagranicznych czy Skarbu Państwa, a także przedsiębiorstw państwowych.
Do ważniejszych projektów, w których nasza Kancelaria uczestniczyła jako doradca prawny należy m.in. nabycie jednego z oddziałów renomowanego wydawnictwa zagranicznego; nabycie przez spółkę prawa polskiego, której wyłącznym właścicielem jest podmiot zagraniczny, 100% udziałów w spółce, będącej jednym z największych polskich producentów opakowań z tworzyw sztucznych oraz folii dla przemysłu spożywczego; zbycie 100% udziałów w spółkach branży mięsnej na rzecz koncernu giełdowego; nabycie przez spółkę, będącą częścią koncernu giełdowego, 100% akcji znaczącego dystrybutora wyrobów mięsnych; zbycie 100% udziałów w spółce będącej właścicielem znaczącego portalu internetowego, a także, będąca w toku, restrukturyzacja działalności grupy spółek z branży AGD, w tym wydzielenie z nich zorganizowanych części.
Przy realizacji transakcji kapitałowych współpracujemy z renomowanymi domami inwestycyjnymi, łącząc świadczoną pomoc prawną z aspektami ekonomicznymi. W razie konieczności wspomagamy również naszych Klientów w przedmiocie szeroko rozumianego prawa karnego, korzystając w tym zakresie z karnistów Kancelarii, czy też wyselekcjonowanych adwokatów współpracujących z nami w ramach konkretnych spraw. Natomiast badanie bilansu i pomoc audytorską zapewniają współpracujący biegli rewidenci. Odpowiednio do potrzeb Klientów zapewniamy udział notariusza oraz tłumaczy przysięgłych w pożądanych przez Klienta terminach i miejscu.