Strona główna O nas

O nas

Portal prawniczy LexAgit.pl jest serwisem internetowym zawierającym informacje i treści przeznaczone zarówno dla osób fizycznych, jak i przedsiębiorców – tak dużych jak i małych.

Celem portalu LexAgit.pl jest informowanie o zmianach prawnych głównie w zakresie prawa gospodarczego, cywilnego oraz podatkowego, czyli w tych dziedzinach prawa które pozostają najbardziej istotne dla przedsiębiorców. Nie unikamy jednakże również tematów istotnych dla osób fizycznych, w tym także w sprawach spadkowych, rodzinnych czy podatkowych.

Na tematy prawne wypowiadają się u nas prawnicy-praktycy będący specjalistami z poszczególnych dziedzin prawa. Zapewnia to wysoki poziom informacji prawnej. 

Zapewniamy także pomoc prawną dla klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców w ramach doradztwa prawnego i podatkowego on-line, świadczonego przez wykwalifikowanych prawników.  

Portal prawniczy LexAgit.pl jest portalem wpisanym do Rejestru Dzienników i Czasopism pod nr 2946. Prowadzony jest przez spółkę LexAgit.pl sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Na Szaniec 17/9, KRS 0000555211, REGON: 361362427, NIP: 6751517126.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO: