Strona główna Publikuj w LexAgit.pl!

Publikuj w LexAgit.pl!

Zostań Autorem w LexAgit.pl!

Kancelariom prawnym, adwokatom, radcom i doradcom prawnym oraz specjalistom z branż prawnych udostępniamy możliwość utworzenia Profilu Autora w LexAgit.pl.

Profil Autora LexAgit.pl

Tworząc Profil Autora LexAgit.pl będziesz mieć możliwość:

  • publikacji komentarzy i artykułów dotyczących różnych zagadnień prawnych
  • zwiększania świadomości prawnej i podatkowej
  • promowania siebie i swojej kancelarii
  • informowania o wydarzeniach, konferencjach i aktualnościach w Twojej kancelarii.

Ofertę adresujemy do wszystkich prawników, m.in. notariuszy, radców prawnych, adwokatów, doradców podatkowych, rzeczników patentowych oraz kancelarii prawnych, adwokackich, windykacyjnych i odszkodowawczych, firm doradczych.

Zainteresowanych prawników i kancelarie utworzeniem Profilu Autora, publikowaniem merytorycznych treści z zakresu prawa i podatków i tym samym popularyzowania wiedzy i świadomości prawnej – zapraszamy do kontaktu.

KLIKNIJ W GRAFIKĘ I WYŚLIJ WIADOMOŚĆ – ZAPYTAJ O PROFIL AUTORA LEXAGIT.PL:

profil autora LexAgit.pl

Misja LexAgit.pl

Portal prawny LexAgit.pl tworzymy od 2007 roku z myślą o osobach i firmach poszukujących odpowiedzi na pytania związane z ogólnie pojętym prawem. Prowadzenie działalności gospodarczej w Polsce nie jest przedsięwzięciem łatwym zwłaszcza wobec często zmieniających się i niejasnych przepisów.

W przystępny sposób staramy się wyjaśniać problemy związane interpretacją różnych dziedzin prawa czy orzecznictwa sądowego.

Artykuły redagowane są przez doświadczonych ekspertów i prawników specjalizujących się w określonych dziedzinach, zatem Użytkownicy portalu mogą liczyć na rzetelną i kompetentną informację.

Opiekę merytoryczną nad publikowanymi artykułami z zakresu prawa i podatków, w tym nad cyklem SPRAWNA SPÓŁKA objęła kancelaria prawna GACH MIZIŃSKA z Krakowa.

Wśród publikowanych artykułów i poradników Użytkownicy LexAgit.pl mogą odnaleźć interesujące ich tematy, dotyczące zagadnień związanych m.in. z prawem cywilnym i rodzinnym, prawem spółek handlowych, prawem podatkowym czy najnowszym orzecznictwem Sądu Najwyższego.

Pragniemy zapewnić Internautom dostęp do informacji, odpowiedzi i rozwiązań problemów szerokiego spektrum.

W przypadku trudności w interpretacji i zastosowaniu prawa oraz dla rozwiązania indywidualnych problemów prawnych nasi Użytkownicy mają możliwość w wygodny i szybki sposób zadać pytanie i uzyskać satysfakcjonującą odpowiedź bez wychodzenia z domu.

Zapraszamy do współpracy,
Redakcja portalu prawno-podatkowego
dla przedsiębiorców i osób fizycznych
LexAgit.pl