Strona główna Ogólna Kancelaria Prawna JATCZAK I WSPÓLNICY Spółka Komandytowa

Kancelaria Prawna JATCZAK I WSPÓLNICY Spółka Komandytowa

1621
PODZIEL SIĘ

Zobacz profil kancelarii | Zobacz teksty kancelarii
Zakres świadczonego doradztwa prawnego obejmuje wszystkie dziedziny prawa ze szczególnym uwzględnieniem takich obszarów, jak: prawo handlowe i prawo spółek, transakcje kapitałowe (w tym fuzje i przejęcia), zamówienia publiczne, ochrona własności intelektualnej i przemysłowej.

Adres: ul. 3 Maja 47/2, 61-728 Poznań
Telefon: 061 859 58 00
Faks: 061 859 58 01
E-mail: kancelaria@jjlegal.pl
WWW: www.jjlegal.pl

Zakres oferowanych przez kancelarię usług to także prawo farmaceutyczne, prawo medyczne, opracowywanie umów, nabywanie nieruchomości i realizacja projektów inwestycyjnych, prawo pracy, reprezentacja procesowa, obrót prawny z zagranicą i prawo europejskie, prawo upadłościowe i naprawcze, a także doradztwo podatkowe.

Osiągnięcia:
Kancelaria Prawna Jatczak i Wspólnicy sp.k. świadczy usługi prawne na rzecz spółek prawa handlowego oraz przedsiębiorców będących osobami fizycznymi prowadzących działalność indywidualnie lub w ramach spółek cywilnych, na rzecz organów administracji samorządowej i rządowej oraz na rzecz stowarzyszeń. Nasza Kancelaria to uznany doradca średnich i dużych przedsiębiorstw z sektora finansowego, branży produkcji i dystrybucji materiałów przemysłowych, branży motoryzacyjnej, branży dóbr konsumpcyjnych, nieruchomości, mediów oraz opieki zdrowotnej. Kancelaria doradzała, miedzy innymi, przy transakcji polegającej na wykupie menedżerskim (MBO) finansowanym ze środków z funduszu typu mezzanine (uznanej w Polsce przez Magazyn Forbes za transakcję MBO roku 2005) oraz pozyskaniu kompleksowego finansowania operacyjnego (wartość transakcji 170 mln PLN). Kancelaria posiada także duże doświadczenie sądowe – do tej pory reprezentowaliśmy klientów w ponad tysiącu postępowań sądowych prowadzonych przed sądami powszechnymi wszystkich instancji oraz Sądem Najwyższym, jak i przed sądami administracyjnymi. Staramy się zapewnić naszym Klientom usługę kompleksową i komplementarną – przy złożonych zagadnieniach współpracujemy z notariuszami, doradcami podatkowymi i transakcyjnymi oraz firmami audytorskimi. Usługi świadczymy w języku polskim, angielskim i niemieckim.