Strona główna Ogólna XXIV Ogólnopolski Kongres Prawa Pracy – Optymalizacja i bezpieczeństwo zatrudnienia – już...

XXIV Ogólnopolski Kongres Prawa Pracy – Optymalizacja i bezpieczeństwo zatrudnienia – już we wrześniu w Bydgoszczy! – LEXAGIT.PL PATRONEM MEDIALNYM WDARZENIA

659
PODZIEL SIĘ

18 i 19 września w Bydgoszczy odbędzie się XXIV edycja Ogólnopolskiego Kongresu Prawa Pracy. Tematem przewodnim tego dwudniowego wydarzenia jest Optymalizacja i bezpieczeństwo zatrudnienia. Kongres skierowany jest do specjalistów działów HR, pracowników działów kadr i płac, księgowości oraz zarządów firm.

Pierwszego dnia Kongresu odbędzie się konferencja, podczas której poruszane będą zagadnienia takie jak: świadectwa pracy, odpowiedzialność za mienie powierzone, ochrona danych osobowych, a także zakaz konkurencji i urlopy pracownicze. Będą one omawiane w kontekście funkcjonowania polskich firm, w oparciu o przykłady z codziennej praktyki. Na konferencji zabiorą głos przedstawiciele Grupy Most Wanted!, a także zaproszeni eksperci, m.in. radca prawny Anna Celińska, Administrator Bezpieczeństwa Informacji- Piotr Glen. Drugiego dnia zapraszamy wszystkich uczestników na warsztat „Planowanie i rozliczanie czasu pracy – warsztaty dla praktyków”. Piotr Ciborski, który poprowadzi szkolenie, przekaże praktyczne wskazówki jak dobrać odpowiedni system czasu pracy, zapisy regulaminu pracy w zakresie rozkładu i tworzenia harmonogramów czasu pracy, jak elastycznie planować czas pracy po zmianach w 2013 r oraz zlecać i rozliczać czas pracy w godzinach nadliczbowych. Prowadzący to były Inspektor Państwowej Inspekcji Pracy, ekspert zajmujący się doradztwem dla służb kadrowych i pracodawców, a także autor kilkuset opracowań z zakresu prawa pracy.

To wyjątkowe spotkanie rozpocznie się w czwartek 18 września 2014r o godz. 9.00, w Hotelu Holiday Inn. Organizatorem kongresu jest firma Grupa Most Wanted! Sp. z o.o., od 16 lat wspierająca  polskich i zagranicznych klientów w zakresie rekrutacji i selekcji personelu, oraz doradztwa w obszarze Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Partnerem Merytorycznym wydarzenia jest LexAgit.pl – portal od 7 lat wspierający przedsiębiorców w zakresie tematyki prawnej i podatkowej.

Serdecznie zapraszamy!

Szczegóły kongresu oraz formularz zgłoszeniowy TUTAJ