Strona główna Ogólna Szukają problemów prawnych przedsiębiorców.

Szukają problemów prawnych przedsiębiorców.

942
PODZIEL SIĘ

SzybkieUmowy.pl – portal specjalizujący się w poradnictwie prawnych i udostępnianiu wzorów umów – rozpoczyna pierwszą w Polsce akcję wsparcia małych i średnich firm. – Zbieramy problemy prawne przedsiębiorców, aby z najpopularniejszych przygotować bezpłatny poradnik z ich rozwiązaniami – mówi Zuzanna Dolińska z SzybkieUmowy.pl

Od 01 sierpnia będzie funkcjonowała specjalna strona www.szybkieumowy.pl/problemy_prawne, na której będzie można anonimowo zgłosić wybrany problem prawny przedsiębiorcy. Zainteresowani w podziękowaniu za poświęcony czas otrzymają dostęp do umów dostępnych w serwisie SzybkieUmowy.pl

– Sugestie, problemy i bolączki małych i średnich firm zbieramy do 21 sierpnia – wyjaśnia Zuzanna Dolińska, pomysłodawczyni portalu SzybkieUmowy.pl – Z tych pojawiających się najczęściej stworzymy specjalny poradnik. Znajdą się w nim odpowiedzi na najbardziej nurtujące problemy udzielane przez wyspecjalizowanych prawników i radców prawnych, na co dzień współpracujących z naszym serwisem.

Realizacja projektu to odpowiedź na szybkie zmiany w polskim prawie, których na bieżąco nie są w stanie śledzić polscy przedsiębiorcy. W ramach akcji „Problemy Prawne Polskich Przedsiębiorców” SzybkieUmowy.pl chcą przede wszystkim zaproponować przedstawicielom MŚP aktualne interpretacje przepisów oraz konkretne informacje zwrotne na ich wątpliwości przygotowane przez specjalistów z różnych dziedzin prawa, m.in. gospodarczego, cywilnego, pracy, nieruchomości czy handlowego.

Gotowy poradnik będzie dostępny już we wrześniu. Szybkieumowy.pl oferują swoim użytkownikom dostęp do bazy umów, składającej się z niemal 1500 wzorów, które tworzone są przez ekspertów prawnych. Wrocławski projekt internetowy specjalizuje się także w rozwiązywaniu problemów firm polskich przedsiębiorców. Do tej pory zaufały mu m.in. Joy Intermedia, Time Camp oraz Wellcommerce.

www.szybkieumowy.pl – Tysiące wzorów umów do pobrania w jednym miejscu.