Strona główna Ogólna Ślązak, Zapiór i Wspólnicy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Spółka Komandytowa

Ślązak, Zapiór i Wspólnicy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Spółka Komandytowa

890
PODZIEL SIĘ

Specjalizacje kancelarii: prawo nieruchomości, prawo energetyczne i ochrony środowiska, prawo zamówień publicznych, prawo górnicze i geologiczne, prawo własności intelektualnej, prawo handlowe, fuzji i przejęć, prawo samorządowe, prawo podatkowe, prawo sportowe, prawo karne.
Od 2002 roku Kancelaria Ślązak, Zapiór i Wspólnicy pomaga polskim i międzynarodowym podmiotom efektywnie prowadzić działalność gospodarczą w nieustannie zmieniającym się otoczeniu rynkowym.

Adres kancelarii: al. Korfantego 141, Katowice, 40-154

Telefony: 032 783 88 00, 032 783 88 88

Adres www: www.kancelaria-szip.pl

E-mail: kontakt@kancelaria-szip.pl

Jesteśmy jedną z największych kancelarii działających na rynku południowej Polski, świadczącą kompleksowe usługi doradcze we wszystkich dziedzinach prawa związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Zapewniamy bieżącą pomoc w obsłudze prawnej spółek, uwzględniając każdorazowo kwestie podatkowe występujące w prowadzeniu działalności gospodarczej. Prowadzimy sprawy sporne i reprezentujemy w sądach, doradzamy w skomplikowanych transakcjach, a także przeprowadzamy procesy restrukturyzacyjne. Kancelarię wspiera stałe grono konsultantów: ekonomistów, biegłych rewidentów i doradców podatkowych. Prowadzimy obsługę w kilku językach: polskim, angielskim, niemieckim i rosyjskim. Kancelaria ma swoją siedzibę w Katowicach oraz oddział w Zielonej Górze.

Nasze zespoły eksperckie świadczą zarówno bieżącą obsługę łączącą rozwiązania z różnych dziedzin jak i oferujące wyspecjalizowane doradztwo dla określonych branż, m.in. energetyki i górnictwa, nieruchomości, przemysłu ciężkiego i lekkiego, mediów, branży informatycznej oraz jednostek samorządu terytorialnego.

Kompetencje naszych Zespołów opierają się na doświadczeniu i wiedzy prawniczej poszczególnych ekspertów, jak i na bardzo dobrej znajomości zagadnień branżowych. Nasi prawnicy tworzą dedykowane rozwiązania prawne w ramach Zespołu Prawa energetycznego i ochrony Środowiska, Zespołu Prawa Geologicznego i Górniczego, Zespołu Prawa Nieruchomości oraz Zespołu Prawa Samorządowego. Kancelaria zapewnia również kompleksową obsługę prawną i realizuje projekty eksperckie w ramach Zespołu Prawa Handlowego, Fuzji i Przejęć, Zespołu Prawa Podatkowego, Zespołu Zamówień Publicznych, Zespołu Prawa Własności Intelektualnej, Zespołu Prawa Sportowego oraz Zespołu Prawa Procesowego.
W Kancelarii SZiP pracuje obecnie ponad 40 radców prawnych, adwokatów, aplikantów radcowskich, adwokackich i notarialnych oraz prawników, których wiedza, doświadczenie, kreatywność i zaangażowanie są cenione przez wszystkich naszych Klientów.