Strona główna Ogólna KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH STOPCZYK & MIKULSKI

KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH STOPCZYK & MIKULSKI

1169
PODZIEL SIĘ

Zobacz profil kancelarii | Zobacz teksty kancelarii
STOPCZYK & MIKULSKI od 2000 roku pomaga polskim i międzynarodowym podmiotom skutecznie działać w biznesie i osiągać sukces rynkowy poprzez prawną optymalizację stanu bieżącego, ocenę i rekomendowanie pojawiających się możliwości oraz eliminację prawdopodobnych zagrożeń prawnych. Celem kancelarii jest zapewnienie bezpieczeństwa prawnego wszelkim aspektom prowadzonej przez naszych Klientów działalności biznesowej.

Adres: 00-764 Warszawa, ul. Sobieskiego 104/44
Telefon: (48 22) 851 52 53; (48 22) 851 52 54
Faks: (48 22) 851 19 90
E-mail: kancelaria@sm-law.eu
WWW: www.stopczyk-mikulski.com

Praktyka Kancelarii koncentruje się w obszarze prawa gospodarczego i obejmuje niemal wszystkie jego dziedziny. Jesteśmy postrzegani przez rynek jako kancelaria ekspercka między innymi w zakresie:

prawa handlowego i korporacyjnego
transakcji kapitałowych (M&A)
prawa inwestycyjnego i prawa obrotu nieruchomościami
sporów korporacyjnych i arbitrażu
prawa zamówień publicznych
prawa własności intelektualnej
prawa ochrony danych osobowych
prawa ubezpieczeń gospodarczych.

Partnerstwo publiczno-prywatne, prawo europejskie, prawo pracy, postępowanie egzekucyjne i windykacja należności, a także prawo ochrony środowiska, to obszary prawa, w których również zapewniamy naszym Klientom efektywne rozwiązania prawne, dzięki wieloletniej praktyce oraz znakomitemu przygotowaniu merytorycznemu naszego zespołu.

Prawnicy z naszej Kancelarii posiadają doświadczenie z zakresu wielu dziedzin gospodarki, włączając bardzo dobrą znajomość rynków: AGD i RTV; farmacji i usług medycznych; mediów i reklamy; finansów i ubezpieczeń; FMCG; motoryzacji; nieruchomości i realizacji inwestycji, a także nowych technologii, telekomunikacji, transportu i żeglugi, paliw i energii odnawialnej oraz usług pocztowych i kurierskich.