Strona główna Aktualności VII Ogólnopolski Dzień Otwarty Komorników Sądowych

VII Ogólnopolski Dzień Otwarty Komorników Sądowych

1104
PODZIEL SIĘ
sprzeciw od nakazu zapłaty Lexagi.pl porady prawne online

W dniach 29 – 31 stycznia 2018 r. Krajowa Rada Komornicza przy współpracy z Izbami Komorniczymi organizuje VII Ogólnopolski Dzień Otwarty Komorników Sądowych.

Pomoc prawna w kancelarii komorniczej

Tegoroczna edycja skierowana jest głównie do Seniorów, ale na konsultacje zapraszamy wszystkich potrzebujących pomocy w swoich sprawach” –  informuje Krajowa Rada Komornicza.  W  dniu 30 stycznia br. w wybranych kancelariach komorniczych w całej Polsce  odbędą się dyżury podczas osoby zainteresowane  oraz ich rodziny mogą uzyskać bezpłatną  poradę prawną w sprawie egzekucji komorniczej.

Lista kancelarii komorniczych, w których można uzyskać  niniejsza pomoc jest dostępna na podanej niżej stronie:

http://www.lepiejtowiedziec.pl/miejsca.php

Pomoc prawna przez telefon  

Z okazji Dnia Otwartego pomoc prawną będzie można uzyskać także przez telefon. Przez trzy dni tj. od 29 – 31 stycznia 2018 r. w godz. od 9.00 do 15.00  pod numerem 22 299 87 77 będzie czynna specjalna Infolinia Krajowej Rady Komorniczej. „Połączenie z Infolinią jest płatne zgodnie z taryfą operatora” – czytamy w Komunikacie Krajowej Rady Komorniczej.

Co istotne, Infolinia Krajowej Rady Komorniczej jest też czynna przez cały rok, w każdy wtorek w godz. 9.00-15.00.  Jest to informacja dla osób, które z jakichkolwiek powodów nie będą mogły uczestniczyć w Ogólnopolskich Dniach Otwartych  Komorników Sądowych.

Źródło: Krajowa Rada Komornicza – http://www.lepiejtowiedziec.pl/index.php

W.K.