Strona główna Ogólna Odszkodowanie za wypadek w Anglii

Odszkodowanie za wypadek w Anglii

753
PODZIEL SIĘ

Wypadek w Anglii
Na terenie Anglii mieszka obecnie około milion Polaków. Niestety wielu z nich uczestniczyło w ostatnich latach w wypadkach w miejscu pracy lub na drodze. Niektórzy pozostali w Anglii, a część z nich wróciła do Polski. Bardzo często zdarza się, że poszkodowani nie zdają sobie sprawy z faktu, że przysługuje im prawo do ubiegania się o odszkodowanie.
Campter pomaga w uzyskaniu odszkodowań osobom, które doznały obrażeń ciała lub uszczerbku na zdrowiu podczas pracy, wypadku samochodowego, przebywając w miejscu publicznym bądź zostały poszkodowane w wypadkach komunikacyjnych (stłuczkach) – także w komunikacji miejskiej.

Wiemy, ile stresu niesie za sobą uczestnictwo w wypadku, dlatego naszym Klientom gwarantujemy szybką, miłą a zarazem profesjonalną obsługę w języku polskim.

Nasze biuro współpracuje wyłącznie z angielskimi kancelariami adwokackimi posiadającymi wieloletnie doświadczenie w reprezentacji osób poszkodowanych w wypadkach.
Jeśli w ciągu ostatnich 3 lat byłeś uczestnikiem wypadku w pracy, na ulicy (wypadku drogowego – jako kierowca lub pasażer) bądź w innym miejscu publicznym przebywając na terenie Anglii, skontaktuj się z nami. Sprawdzimy, czy przysługuje Ci odszkodowanie, a następnie pomożemy Ci je uzyskać.


Oferujemy:

Bezpłatne porady i konsultacje dotyczące możliwości uzyskania odszkodowania
Profesjonalną informację i ocenę prawną danego zdarzenia
Pomoc w wyjaśnieniu rzeczywistych okoliczności wypadku
Opracowanie i przygotowanie roszczeń o wypłatę odszkodowania 
Prowadzenie negocjacji z Ubezpieczycielem

Koszt prowadzenia sprawy o odszkodowanie
Dochodzenie roszczeń na terenie Anglii na etapie przedsądowym możliwe jest bez ponoszenia jakichkolwiek opłat lub prowizji od uzyskanego odszkodowania. Poszkodowany uzyskuje pełne 100% odszkodowania bez potrąceń – koszty postępowania adwokackiego pokrywane są przez ubezpieczyciela strony przeciwnej.

Szukasz opinii o Campter Odszkodowania? Przeczytaj Opinie Campter!