Strona główna Aktualności Kolejna edycja Law Games! LexAgit.pl patronem medialnym wydarzenia

Kolejna edycja Law Games! LexAgit.pl patronem medialnym wydarzenia

898
PODZIEL SIĘ

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Poland wspólnie z kancelarią Wierzbowski Eversheds, oraz portalem LexAgit.pl – jako partnerem medialnym wydarzenia –  już po raz jedynasty organizują konkurs Law Games. Zapisy już ruszyły!

Konkurs obejmuje zagadnienia, z którymi zmierzyć się mogą studenci oraz absolwenci prawa. Law Games kierowane jest przede wszystkim do studentów IV i V roku prawa,  aplikantów  1. roku oraz tych absolwentów prawa, którzy ukończyli studia maksymalnie 3 lata przed finałem Konkursu. Eliminacje odbędą się w postaci testu online, który sprawdzi wiedzę z szeregu dziedzin prawa i wyłoni finalistów. Spotkają się oni w siedzibie Wierzbowski Eversheds, aby rozwiązać kazus finałowy przygotowany przez prawników kancelarii. Nagrodą główną od kancelarii Wierzbowski Eversheds jest możliwość odbycia
3-miesięcznej płatnej praktyki.

Konkurs składa się z dwóch tur. Pierwsza tura rozpocznie się testem online 26 kwietnia 2016 r., a  zakończy finałem, który odbędzie się 16 maja 2015 r. Kazus finałowy w I turze konkursu będzie dotyczył prawa konkurencji. Z kolei II tura składa się z testu online 28 kwietnia 2016 r. oraz  finału 23 maja

2016 r. W II turze finałowy kazus obejmie zagadnienia związane z prawem nieruchomości.

Aby wziąć udział w wybranej turze należy zarejestrować się, wypełniając formularz dostępny na stronie www.lawgames.elsa.org.pl.

Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody. Oprócz nagrody głównej, czyli możliwości odbycia 3- miesięcznej, płatnej praktyki w kancelarii Wierzbowski Eversheds, firma ufunduje także drobne upominki dla wszystkich finalistów.

Zapraszamy do udziału w Konkursie!

Więcej szczegółów na: www.lawgames.elsa.org.pl

Zapraszamy !