Strona główna Aktualności Dobry adwokat od prawa karnego – gdzie szukać dobrej kancelarii?

Dobry adwokat od prawa karnego – gdzie szukać dobrej kancelarii?

1171
PODZIEL SIĘ

Artykuł zewnętrzny 

Kancelaria Adwokacka Florczak Keller to jeden z najlepszych podmiotów doradztwa prawnego. Duże doświadczenie, profesjonalizm i ogromna wiedza, to podstawy funkcjonowania tej kancelarii. Jedną z najważniejszych specjalizacji tej firmy jest prawo karne i rozwiązywanie najbardziej skomplikowanych spraw karnych.

Dobry adwokat karnista – filar profesjonalnej kancelarii prawnej

Uzyskanie tak dobrych referencji przez kancelarię, nie byłoby możliwe, gdyby nie wytrwała praca jej najlepszych karnistów: adwokat Katarzyny Florczak Keller i adwokata Kamila Kellera.

Katarzyna Florczak Keller, to doświadczony adwokat, który specjalizuje się w prawie karnym. W związku ze specyfiką tej specjalizacji, Pani Katarzyna pomaga osobom oskarżonym o przestępstwa podatkowe, budowlane, gospodarcze. Z jej pomocy mogą też skorzystać osoby, które oskarża się o zaniedbania w kontekście przepisów BHP. Jej dociekliwość i cierpliwość sprawiają, że osoba ta odnosi wiele sukcesów w swoim zawodzie. Na uwagę zasługuje również fakt, że prawo karne to jej pasja, której – pani Katarzyna – w całości się oddaje.

Adwokat Kamil Keller to profesjonalny, łódzki karnista, który odniósł już wiele sukcesów, także w sprawach karnych. Mecenas specjalizuje się przede wszystkim w sprawach dotyczących karuzel podatkowych, przestępstw skarbowych, a także zdarzeń związanych z prawem gospodarczym. Ogromne doświadczenie Pana Kamila, przedkłada się na jego niebywałe umiejętności, które skutkują wieloma sukcesami na salach sądowych.

Prawo karne w Łodzi: kancelaria-kfk.pl/specjalizacje/prawo-karne/

Współpraca z biegłymi – istota funkcjonowania kancelarii

Współpraca kancelarii prawnej z szerokim gronem biegłych, to podstawa jej funkcjonowania. Osoby te – z racji swych specjalizacji – posiadają ogromną wiedzę na temat medycyny, psychiatrii, BHP, kryminologii a nawet ruchu drogowego i kryminalistyki. Dzięki temu adwokat może w zupełnie inny sposób spojrzeć na wybraną sprawę i – jeśli zachodzi taka potrzeba – ponownie rozpatrzeć wszystkie okoliczności sprawy.

Pani adwokat Katarzyna Florczak Keller, to osoba niezwykle zaangażowana w przebieg spraw karnych. Jej wrodzona dociekliwość, przedkłada się na zdolność do wielopłaszczyznowego spojrzenia na daną sprawę. Nawiasem mówiąc, jest to jeden z najważniejszych atutów skutecznego i dobrego adwokata.

Dobry adwokat – Łódź – sprawy karne

Kancelaria prawna Florczak Keller, to podmiot, który w sposób profesjonalny pomaga i doradza w zakresie spraw związanych z prawem karnym. Pracownicy kancelarii reprezentują swoich klientów w trakcie postępowań związanych z różnego rodzaju przestępstwami, ale też pomagają w przeprowadzeniu postępowań przygotowawczych. Co więcej, adwokaci mogą reprezentować oskarżonych również w trakcie procesów sądowych, dbając tym samym o ich prawa i o dobre imię.

Nasz zespół składa się z kilku doświadczonych profesjonalistów, którzy w każdej chwili mogą się zająć określonymi sprawami karnymi. Dzięki temu, mogą oni – w razie takiej potrzeby – natychmiast wziąć udział w przesłuchaniu, bądź też pojechać na miejsce zdarzenia. Dzięki temu, klient kancelarii może liczyć na odstąpienie przez organy ścigania od tymczasowego aresztowania.

Ważny jest czas!

Prawo karne Łódź jest tak skonstruowane, że sytuacja osoby oskarżonej, zależy w głównej mierze od jej pierwszych zeznań. W trakcie ich trwania, warto postawić na wsparcie ze strony profesjonalnej kancelarii adwokackiej. Pomoc adwokata może okazać się szczególnie istotna w momencie, gdy osoba oskarżona lub podejrzana, przeżywa ogromny stres w związku z sytuacją, w której się znajduje.

W takiej sytuacji, trudno o przemyślane zeznania, które – co więcej – mogą być wykorzystane przeciwko niej. Pomoc kancelarii adwokackiej, powinna być zatem świadczona już od samego początku, dzięki czemu istnieje wyższe prawdopodobieństwo, że dalsze postępowanie karne  potoczy się po naszej myśli.

Podsumowanie

Z punktu widzenia osoby podejrzanej lub oskarżonej o popełnienie przestępstwa, wsparcie ze strony kancelarii adwokackiej będzie szczególnie istotne. Dlatego chcemy Państwu polecić pomoc ze strony naszych specjalistów, którzy mają odpowiednie doświadczenie i posiadają bardzo szeroką wiedzę, na temat prawa karnego.